ALICE WALLEBÄCK. Vävnad, röllakan, "Augusti", signerad AW.

447225. ALICE WALLEBÄCK. Vävnad, röllakan, "Augusti", signerad AW.

80 x 100 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 100 cm.

Åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 064