BAJONETT samt KNIVAR, 3 delar, bl a samekniv, 1900-tal.

447165. BAJONETT samt KNIVAR, 3 delar, bl a samekniv, 1900-tal.

Längd ca 29,5 - 48,5 cm. Samekniv signerad samt daterad 1967.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 846