SKRIVBORDSSTOL, höj och sänkbar, 1920 tal.

447163. SKRIVBORDSSTOL, höj och sänkbar, 1920 tal.

Skrivbordsstol, höj, sänkbar, snurrbar, skinn.

Slitage, repor skinn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor skinn.

Antal besök: 649