FLAGGSPEL, 18 flaggor, 1900-tal.

447151. FLAGGSPEL, 18 flaggor, 1900-tal.

Längd ca 14 meter. Flaggor ca 30x45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 652