SOLGLASÖGON, Ray Ban,Gatsby Style 1, första generationen "Wayfarer Laramie", B&L, USA. 1970-tal.

447146. SOLGLASÖGON, Ray Ban,Gatsby Style 1, första generationen "Wayfarer Laramie", B&L, USA. 1970-tal.

Båge, bredd 14 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båge, bredd 14 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 988