KOPPARMÅTT, 20 st, koppar, krönta, 1800-talets mitt.

447142. KOPPARMÅTT, 20 st, koppar, krönta, 1800-talets mitt.

höjs från, 5 cm - 29 cm
stämplade och daterade.

i brukat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjs från, 5 cm - 29 cm
stämplade och daterade.

i brukat skick.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 834