MATSERVISDELAR, 48 delar, Röd Fasan, Gustavsberg.

447120. MATSERVISDELAR, 48 delar, Röd Fasan, Gustavsberg.

5 mattallrikar, diameter ca 23,5 cm.
11 djupa tallrikar, ca 23,5 cm.
13 förrättstallrikar ca 20,5 cm
11 assietter, ca 18 cm..
6 serveringsfat, längd 22 till 32,5 cm
1 såskanna samt 1 tillbringare.

Bruksslitage, något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 assietter, ca 18 cm..

Bruksslitage, något nagg.

Antal besök: 4 618