JOHAN ADOLF VON MALMBORG. Soldater till häst,dragande kanon.

44704. JOHAN ADOLF VON MALMBORG. Soldater till häst,dragande kanon.

Oljemålning på duk signerad och daterad -71, 29X70 cm.

Retuscerad på ett par ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 618