SKÄNK.

447046. SKÄNK.

Aachen/Liege, ek, med skjutdörrar, rikt snidad med akantus, skjutdörr med brutna rosett, daterad 1747. Storlek 154cm x 176 cm x 41 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
447046. SKÄNK.

tecken på slitage.

Auktionshaus Demessieur
Adress

Friedrich-Ebert-Straße 3
40210 Düsseldorf
Tyskland

Placering
Regal Showroom vorne
Antal besök: 892