Aachen/Liege, ek, med skjutdörrar, rikt snidad med akantus, skjutdörr med brutna rosett, daterad 1747. Storlek 154cm x 176 cm x 41 cm.
tecken på slitage.
Friedrich-Ebert-Straße 3 40210 Düsseldorf Tyskland