HANS BÖRJE FELLENIUS. Kustlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad.

44702. HANS BÖRJE FELLENIUS. Kustlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad.

40 x 110 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 110 cm.

Antal besök: 1 224