ARNE JONES. skulptur, signerad och numrerad "N:R 57".

446995. ARNE JONES. skulptur, signerad och numrerad "N:R 57".

Höjd inkl. sockel ca 16,5 cm.

Slitage, monterad på sockel med graverad bricka. Sockel med repor och stötmärken.

Arne Jones (1914–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca 16,5 cm.

Arne Jones (1914–1976)

Antal besök: 1 802