FÄLLBORD, England, 1800-tal, svartlackerat, papier maché, målad dekor av blommor, inläggningar av pärlemor.

446983. FÄLLBORD, England, 1800-tal, svartlackerat, papier maché, målad dekor av blommor, inläggningar av pärlemor.

Höjd 68 cm, diameter 63 cm.

Bruksslitage, smärre skador, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm, diameter 63 cm.

Antal besök: 271