RULLBORD, " Janus " Bra Bohag Sven Engström 1950.-tal.

446904. RULLBORD, " Janus " Bra Bohag Sven Engström 1950.-tal.

Bord teakfaner, utvikbar skiva med underliggande låda.
Kopplade ben med tidningshylla, hjultrissor.
78 x 49,5 höjd 62 cm, utfälld 99 x 78 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obet bruksslitage.

Antal besök: 1 088