RADIOGRAMMOFON MED SKIVSPELARE DUX.

4468804. RADIOGRAMMOFON MED SKIVSPELARE DUX.

1900-TAL
Höjd ca 87 cm.
Bred ca 45 cm
Längd ca116 cm
Skivspelare märke Philips.

Ålders och bruksslitage.
Kontakt utbytt bör bytas ut, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-TAL
Höjd ca 87 cm.
Bred ca 45 cm
Längd ca116 cm
Skivspelare märke Philips.

Ålders och bruksslitage.

Antal besök: 330