4468804. RADIOGRAMMOFON MED SKIVSPELARE DUX.
1900-TAL
Höjd ca 87 cm.
Bred ca 45 cm
Längd ca116 cm
Skivspelare märke Philips.
Ålders och bruksslitage.
Kontakt utbytt bör bytas ut, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.