KAJ AXEL MOLTER. Parismotiv, olja på duk, sign o daterad 1957.

446841. KAJ AXEL MOLTER. Parismotiv, olja på duk, sign o daterad 1957.

32x41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x41 cm.

Antal besök: 820