Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KAJ AXEL MOLTER. Parismotiv, olja på duk, sign o daterad 1957.
446841. KAJ AXEL MOLTER. Parismotiv, olja på duk, sign o daterad 1957.
32x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x41 cm.
Göteborgs Auktionsverk
633