BORDSTABLETTER, 8 st, "Vegetable Tree", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

446778. BORDSTABLETTER, 8 st, "Vegetable Tree", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Ca. 30x40 cm.

Ställvis hårt slitage. Delvis blekta. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 30x40 cm.

Antal besök: 894