MILITÄRKLOCKA, Ryssland, Vostok Komandirskie, Made in USSR (CCCP).

446717. MILITÄRKLOCKA, Ryssland, Vostok Komandirskie, Made in USSR (CCCP).

Vostok, modell Komandirskie. tillverkad i CCCP. Manuell, rostfritt stål, datum. Från 1980-talet, utan armband.

Fungerade vid katalogisering - Ingen funktionsgaranti. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 450