CARL POLMAN. Bondgård. Gåramålning. Olja på pannå. Signerad C Polman och daterad 1934.

44665. CARL POLMAN. Bondgård. Gåramålning. Olja på pannå. Signerad C Polman och daterad 1934.

50x72 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x72 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 1 679