446618. Mat-/kaffeserviser, 2 st, plast, glaskupor, sent 1900-tal.
Kaffeset, rött: bricka, 28x20 cm + 6 glasmuggar med hållare, höjd 7,5 cm, Melitta - Tyskland.
Mat-/kaffeservis, 16 delar, mintgrön, Style House - Melamine, 4 tallrikar diameter 25 cm + 4 assietter diameter 17 cm + 4 kaffekoppar + 4 kaffefat.
Slitage.