SPIS/KAMIN-DEKORATION, gjutjärn, 1900-tal.

446568. SPIS/KAMIN-DEKORATION, gjutjärn, 1900-tal.

Riklig dekor. Kvadratisk ram med fyra hål för skruv.
36 x 36 cm.

Bruksslitage, smuts/fläckar, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 36 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 448