VÄGGUR, träfodral, Junghans, örn på krönet, 18-/1900-tal.

446535. VÄGGUR, träfodral, Junghans, örn på krönet, 18-/1900-tal.

Höjd 98 cm.
Bredd 36 cm.
Nyckel.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm.
Bredd 36 cm.
Nyckel.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 7 139