MYNTSAMLING, Hela världen, mestadels Sverige, 17/1900-tal.

446521. MYNTSAMLING, Hela världen, mestadels Sverige, 17/1900-tal.

4 st pärmar med mynt.
4 st lådor med mynt.

Bruksslitage, enstaka i bra skick, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st pärmar med mynt.
4 st lådor med mynt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 582