VÄGGPENDYL, trä, 1900-tal.

VÄGGPENDYL, trä, 1900-tal.
44647. VÄGGPENDYL, trä, 1900-tal.

Förgylld, höjd ca 51 cm.

Nyckel och pendel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld, höjd ca 51 cm.

Nyckel och pendel finns.

Antal besök: 691