CORNELIS DE BRUIN. olja på duk, berglandskap med insjö, signerad.

446450. CORNELIS DE BRUIN. olja på duk, berglandskap med insjö, signerad.

bildmått 60 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått 60 x 90 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 949