VIN OCH LIKÖRGLAS, 20 stycken, bland annat Ekenäs.

446272. VIN OCH LIKÖRGLAS, 20 stycken, bland annat Ekenäs.

10 remmare, grön fot, Ekenäs, höjd 13,5 cm
10 likörglas, olikfärgade kupor, höjd 12 cm.

Bruksslitage
2 likörglas med nagg på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 472