ASSIETTER, 6 st. "My Garden", Marianne Westman, Rörstrand.

446205. ASSIETTER, 6 st. "My Garden", Marianne Westman, Rörstrand.

Diameter 16 cm. Proveniens Carin Nilsons ateljé.

Dekor med slitage. Två tallrikar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 880