FÅTÖLJER, samt spegel och hylla, rotting, 1900-talets andra hälft.

446190. FÅTÖLJER, samt spegel och hylla, rotting, 1900-talets andra hälft.

Tre fåtöljer med lösa stoppade sitsar, liten modell
Ryggstödets höjd 70, sitthöjd 42
Telefonhylla, med glasskiva, längd 36, bredd 26, höjd 27 cm
Spegel, höjd 58, bredd 45 cm.

Spegelglaset ansatt, enstaka brott i rottingen, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, höjd 58, bredd 45 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 693