JERGILL, TORALF, "TORLEIF". olja på duk, "hästar " signerad Jergill.
446163. JERGILL, TORALF, "TORLEIF". olja på duk, "hästar " signerad Jergill.
55 x 67 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 67 cm.
Herrljunga Auktionsverk
706