JERGILL, TORALF, "TORLEIF". olja på duk, "hästar " signerad Jergill.

446163. JERGILL, TORALF, "TORLEIF". olja på duk, "hästar " signerad Jergill.

55 x 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 67 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 847