VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.

VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.
44612. VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.

Junghans, fanerat i valnöt. Höjd 40 cm.
Junghans, fanerat i jakaranda, detaljer av mässing. Höjd 26 cm.
Väggur metall, motiv med riddare. Höjd 25 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 484