IVAR MORSING, olja på pannå, signerad.

44609. IVAR MORSING, olja på pannå, signerad.

"Afton över Alvaret Öland". 45 x 42 cm. Utställningsblad från konstgalleri Vättern och kvitto (7880:-) medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 868