STOLAR, 4 stycken, Slagelse Møbelvaerk A/S, Danmark, 1950/60-tal.

446088. STOLAR, 4 stycken, Slagelse Møbelvaerk A/S, Danmark, 1950/60-tal.

Sits i textil. Etikettmärkta Slagelse Møbelvaerk A/S. Brännmärkta No 502.

Bruksslitage samt stötmärken. Textil med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 998