BORD, teak med vitmålat underrede, 1900-talets mitt.

446015. BORD, teak med vitmålat underrede, 1900-talets mitt.

Längd 135, bredd 85, höjd 73 cm, 2 infällda skivor med bredd 56 cm.

Slitage på skivan samt senare bemålat underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496