PARTI PLÅT, mest bakredskap, 18/1900-tal.

445990. PARTI PLÅT, mest bakredskap, 18/1900-tal.

Bl kakformar och mått.

Varierande slitage, rost, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl kakformar och mått.

Antal besök: 340