Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
GUNNAR PETTERSSON. "Strandbilder", Mapp med 4 st färglitografier, signerade och numrerade 242/375.
445891. GUNNAR PETTERSSON. "Strandbilder", Mapp med 4 st färglitografier, signerade och numrerade 242/375.
Bladmått 53 x 82 cm.
oramat.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladmått 53 x 82 cm.
oramat.
Göteborgs Auktionsverk
606