KAMIN, Gjutjärn, J & C G Bolinders AB Stockholm, No 22, 18/1900-tal.

445878. KAMIN, Gjutjärn, J & C G Bolinders AB Stockholm, No 22, 18/1900-tal.

Längd ca 55 cm.
Bredd ca 47 cm.
Höjd ca 84 cm.
Del på krön saknas, samt rökrör.

Bruksslitage, rostangrepp, repor, fläckar, märken, anlupen, kompletterad, sprickor på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 55 cm.
Bredd ca 47 cm.
Höjd ca 84 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 212