LJUSSTAKAR, ett par. Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Jugend, 1900-talets början.

44586. LJUSSTAKAR, ett par. Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Jugend, 1900-talets början.

Vitmetall, dekor av musicerande kvinnor.
Höjd 19 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 1 796