FÅTÖLJ OCH FOTPALL, 1900-talets andra hälft.

445861. FÅTÖLJ OCH FOTPALL, 1900-talets andra hälft.

Lösa plymåer i rygg och sits. Fotpall med fast plymå. Klädsel av skinn.

Slitage. Några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Några fläckar.

Antal besök: 285