GOLVVAS, glas, sannolikt Arthur Percy, Gullaskruf, 1900-tal.

445824. GOLVVAS, glas, sannolikt Arthur Percy, Gullaskruf, 1900-tal.

Höjd ca 65 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 65 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 363