SPETTKAKSSPETT,1800-tal, proveniens Österlen.

44582. SPETTKAKSSPETT,1800-tal, proveniens Österlen.

Spett för tillverkning av en " redi skånsk spiddekaga "
Smide, Ek.
Längd 120, bredd 55, höjd 44 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smide, Ek.

Brukslitage.

Antal besök: 632