SKED, silver, Lars Biugg, Jönköping, 1700-tal, vikt 46 gram.

445800. SKED, silver, Lars Biugg, Jönköping, 1700-tal, vikt 46 gram.

Längd ca 21 cm.

Åldersslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 21 cm.

Åldersslitage, gravyr.

Antal besök: 1 035