BALANSVÅG, Jönköpings vågfabrik, 1900-talets första hälft.

445696. BALANSVÅG, Jönköpings vågfabrik, 1900-talets första hälft.

Höjd 62cm.

Slitage och rostangripen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62cm.

Slitage och rostangripen.

Antal besök: 618