FISKERULLAR, 2 st, Abumatic 220 och Abu Cardinal 44, 1900-tal.

445695. FISKERULLAR, 2 st, Abumatic 220 och Abu Cardinal 44, 1900-tal.

Längd ca 11-13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 11-13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 545