ERIK SCHUMACHER. olja på duk, " den gamle filosofen " signerad.

445680. ERIK SCHUMACHER. olja på duk, " den gamle filosofen " signerad.

46 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 48 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 5 953