KLAFFBORD, omkring sekelskiftet 1900.

445660. KLAFFBORD, omkring sekelskiftet 1900.

Total längd inkl klaffar ca 89 bredd 88 höjd 75 cm.

Slitage. Senare målning på underredet. Fläckar. Repor, Stötmärken. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 701