FÅTÖLJER, 2 st "Wassily chair" efter Marcel Breuer. 1970-tal.

445584. FÅTÖLJER, 2 st "Wassily chair" efter Marcel Breuer. 1970-tal.

Stålrör och svart läder, etikettmärkta: Bononia Bologna Italy, S Lazarro.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 625