KONRAD KLAPHECK. Kleine Schreibmaschine, etsning nr 91/100, signerad Klapheck.

445552. KONRAD KLAPHECK. Kleine Schreibmaschine, etsning nr 91/100, signerad Klapheck.

12.6x15.6 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

12.6x15.6 cm.

Antal besök: 1 258