SKULPTUR, stenmassa, Kina, 1800/1900-tal.

445507. SKULPTUR, stenmassa, Kina, 1800/1900-tal.

Sittande Guanyin. Höjd 100 cm.

Skador samt lagningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 476