FOLKE SINCLAIR. Bondgården. Olja på duk. Signerad Sinclair och daterad 1913.

44549. FOLKE SINCLAIR. Bondgården. Olja på duk. Signerad Sinclair och daterad 1913.

58x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58x49 cm.

Antal besök: 3 700