HUGO ZUHR. "Grekisk Sommar", mapp med 10 litografier, signerade och numrerade.

44545. HUGO ZUHR. "Grekisk Sommar", mapp med 10 litografier, signerade och numrerade.

I original omslag.

Obetydligt slitage, endast 10 av 20 litografier!

Hugo Zuhr (1895–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

I original omslag.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Antal besök: 2 508