OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BYST, Gips, föreställande Apollo, 1900-tal.

445394. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BYST, Gips, föreställande Apollo, 1900-tal.

Höjd 80 cm.
Bredd 56 cm.
Totalmått inklusive kolonn 160 cm.

Skada på sockeln, fläckar, sprickor/spricka runt halsen sockeln, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm.
Bredd 56 cm.

Antal besök: 1 767